Обавештење за родитеље и ученике

Драги ученици, поштовани роитељи,

У среду, 01.09.2021. године почиње нова школска година и у складу са Стручним упутством које је прописало Министарство сви ученици, од првог до осмог разреда долазе у школу сваки дан и часови трају 45 минута.

Од ове школске године, наша школа остварује услове за извођење наставе у једној смени.

Распоред часова ће вам бити прослеђен од стране одељењских старешина, као и сатница звоњења.

И ове школске године морамо поштовати превентивне мере у циљу спречавања ширења заразне болести Covid-19. То значи да и даље морамо носити маске, и то правилно. Ученици су у обавези да носе маске од уласка у школу до своје клупе, током одговарања, одласка у тоалет...

Родитељи, старатељи, и свако друго лице које доводи дете у школу, не треба да улазе у школу, осим ако је то неопходно. Тада, у договору са одељењским старешино или предметним наставником, односно учитељем, долази у заказаном термину уз поштовање епидемиолошких мера.

Часови ће се одржавати тако што ће свако одељење бити у својој учионици, а наставници ће се мењати у складу са распоредом часова.

Настава физичког васпитања ће се одвијати несметано, као и настава музичке културе.

Желим вам успешан почетак школске године!

Борис Бељин

Више из ове категорије « Бринемо о природи