Дан школе

Поводом 7.априла, Дана школе, ученици комбинованог одељења II/2 – III/2 у својој учионици приредили су малу изложбу својих радова насталих на часовима ликовне културе и пројектне наставе.

Са задовољством смо угостили своје другаре из вртића, првог и четвртог разреда, наравно поштујући епидемиолошке мере ( обавезно ношење маске, мале групе ученика у учионици ).

Жеља нам је била да  учинимо наш радни простор радоснијим, занимљивијим, необичнијим, да обрадујемо и себе и другаре. Надамо се да смо у томе успели!

Учитељица

IMG-46532513b08808a17fd3852dcdb8fbde-V.jpg                                                                  Слађана Чанковић

Више из ове категорије « Дан школе У сусрет Ускрсу »