Распоред часова током наставе на даљину

Драги ученици, уважени родитељи, поштоване колеге, обавештавам Вас да је одлуком Кризног штаба, у циљу спречавања заразне болести Covid-19, настава за ученике од петог до осмог разреда организована у онлине режим,ну периоду од 15. до 19. марта текуће године.

Ученици од првог до четвртог разреда настављају по већ утврђеном режиму. Такође, обавештавам Вас и да су запослени у ОШ "Вера Мишчевић" учинили све да у кратком периоду изврше реорганизацију рада и прилагоде је новонасталој ситуацији.

О детаљима ћете бити обавештени од стране својих одељењских старешина, уобичајеним каналима комуникације.

У прилогу Вам се налази сатница реализације часова током наставе на даљину .

У нади да ћемо се ускоро вратити у нормалне токове рада и организације, срдачно Вас све поздрављам и желим Вам добро здравље.

Борис Бељин

Satnica nastave na daljinu